top of page

BAE'den Kripto Varlıklar Yorumu!

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Kripto Varlıklarının Küresel Ticaret Alanında Önemli Rol Olduğunu Belirtti!Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) dış ticaret sorumlusu devlet bakanı Thani Al-Zeyoudi, kripto varlıkların dış ticarette etkin rol oynadığını belirtti. Körfez ülkelerin gelişiminin kripto varlıkların gelişimine bağlanmanın önemine vurgu yaptı!


BAE KRİPTO SEKTÖRÜNDE ÖNEMLİ ROL OYNAMAK İSTİYOR!


Davos İsviçre'de konuşan Al-Zeyoudi, BAE'nin dış politikalar ve sektör ortaklıklarını önemsediğini ayrıca 2023 senesini ile ileriye doğru adımlar atacağını belirtti.


Kripto varlıkların doğru düzenlenmesinin çıkarılmasını gerektiğini belirterek, BAE'nin gelişmesi ve büyümesinin kripto varlıklarının doğru politikalar ile kripto merkezi haline getireceğinin de sinyalini verdi!


İhtiyaç duyulan en önemli düzenleme hukuk sistemi ile birlikte doğru yönetim olduğunu ve küresel yönetimin de ancak bu gelişimin tamamlanmasıyla etkin olacağı görüşünü savundu!“Kripto varlıklarını her yerde göreceğiz. Bahamalar, NewYork ve Londra’da! Hükümetler olarak yapmamız gereken şey, sektörle de birlikte çalışarak Hukuki düzenlemeler getirmek olacak!


BAE, Kripto Endüstrisinin düzenliyici ve sağlam hukuki politikalarla gelişeceğini belirterek altını çizdi!


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page