top of page

Blockchain FutureZone 5 Kasım'da Yapılacak

Uzun zamandır beklenen an geldi! Çankaya Blockchain Topluluğu, NFT Horizon ve Startup That Works iş birliğiyle Türkiye'nin başkentinde Blockchain FutureZone adlı Web 3.0 ve blockchain etkinliği düzenleniyor.


Blockchain FutureZone, 5 Kasım'da Ankara'da dünyanın dört bir yanından blockchain uzmanlarını, c-seviye proje yöneticilerini, girişim sermayesi yatırım fonlarını, melek yatırımcıları, girişimcileri ve Web3 meraklılarını bir araya getirecek.
Etkinlik mekanı CoZone, ODTÜ TEKNOKENT Bilişim İnovasyon Merkezi olup metro, otobüs ve özel araçlar ile mekana ulaşım oldukça basittir.

Blockchain FutureZone etkinliği ücretsiz ancak sınırlı bir kontenjan var.


Blockchain FutureZone'da sizi neler bekliyor?

Blockchain FutureZone'da başarılı ekonomist Selçuk Geçer, BeInCrypto’nun Araştırma Müdürü Sevcan Dedeoğlu, Melek Yatırımcı ve Metaverse Union kurucu üyesi Ozan Sönmez, Venus Protocol’un Türkiye Büyükelçisi Serhan Meriç, İstanbul Blockchain Women’ın kurucu üyesi Dr. Hale Cide Demir, LBank’ın Türkiye müdürü Mehmet Ekrem Örünğ ve CryptoFemale’in kurucu ortağı Hilal Baktaş gibi önemli isimler konuşmacı olarak yer alacak.

VC Yatırımı: Blockchain ve Oyun Girişimleri” başlıklı panelde Diffusion Capital Partners ortağı Altan Küçükçınar, DOMiNO Ventures Yatırım Direktörü Eren Aşkın, WePlay Ventures Yatırım Yönetimi Lideri Saltukhan Gülşen ve 500 Europe Büyüme Uzmanı Sertaç Yakın bu alanda yaptıkları yatırımlardan, yatırım yaklaşımlarından, başarı hikayelerinden ve fon stratejilerinden bahsedecek.


Yatırımcı Sunumu Oturumu:


Bu oturumda ekipler girişimlerini VC ve melek yatırımcılara, sektör uzmanlarına, yayıncılara tanıtma şansına sahip olacaklar. Oturuma fikir, prototip, veya büyüme aşaması projeler kabul edilecek. Projenizi yatırımcılara sunmak, sektör liderlerinden geri bildirim almak, ve önemli kişilere ulaşmak istiyorsanız formu doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

On beşten fazla konuşmacıyı bünyesinde barındıracak olan Blockchain FutureZone’un programında networking şansı için kahve molaları, yatırımcı sunumu oturumları ve Ankara’nın muhteşem bir mekanında after party de yer alıyor.


Blockchain FutureZone çeşitli şirketler ve markalar tarafından destekleniyor; Karbon ayak izini ölçmek ve azaltmak için blockchain tabanlı ölçeklenebilir projeler geliştiren MFET, Blockchain FutureZone'un diamond sponsorudur. Ayrıca HeteroMeta ve Nova Ratio da diamond sponsorlar arasındadır. Hong Kong merkezli bir kripto para alım satım platformu olan LBank ve BNB Chain’i üzerinde merkeziyetsiz finans ve algoritmik bir para piyasası olan Venus Protocol de platin sponsorlardır.

Çankaya Blockchain Topluluğu Hakkında

Çankaya Blockchain Topluluğu, Türkiye'deki en büyük blockchain topluluklarından biridir. Topluluğun temel amacı, etkinlikler düzenleyerek ve çeşitli projeler oluşturarak blockchain ekosistemine katkıda bulunmaktır.

NFT Horizon Hakkında

NFT Horizon, NFT'ler için bir numaralı medya platformudur ve bu platform haberler, makaleler, analizler, kılavuzlar ve etkinlik/NFT takvimi sunar. Ethereum'dan Solana'ya ve oyun lansmanından satışlara kadar, blockchain ekosistemindeki tüm etkinlikler NFT Horizon'un takviminde tek bir çatı altında toplanıyor.

Startup That Works ​​Hakkında

Startup That Works, start-upların kurucuları, girişimciler ve gelecekte girişimci olmak isteyenler için özel olarak tasarlanmış bir merkezdir. Kurucu-kurucu networkünü canlandırma hedefi ile kurulan STW start-up'ların işleri daha hızlı ve kolay bir şekilde yapmasına yardımcı oluyor.

Sosyal Medya:

Çankaya Blockchain Topluluğu’nun Twitter Hesabı: https://twitter.com/cankayachain

Çankaya Blockchain Topluluğu’nun Instagram Hesabı: www.instagram.com/cankayablockchain

Çankaya Blockchain Topluluğu’nun LinkedIn Hesabı: https://www.linkedin.com/company/cankayablockchain/


NFT Horizon’ın Websitesi: https://nfthorizon.io/

NFT Horizon’ın Twitter Hesabı: https://twitter.com/nfthorizon_io

NFT Horizon’ın LinkedIn Hesabı: https://www.linkedin.com/company/nft-horizon/

Startup That Works’ün Websitesi: https://www.startupthatworks.com/

Startup That Works’ün LinkedIn Hesabı: https://www.linkedin.com/company/startup-that-works-stw/


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page