top of page

Coinbase Hollanda'da!

Kripto para borsası Coinbase, Hollanda'da lisanslama aldı!


Birçok ülkede faaliyet gösteren Coinbase, Hollanda'da düzenleyici onayı alan ilk küresel kripto para borsası oldu!


Ülkenin merkez bankası 'De Nederlandsche Bank'den onay alan Coinbase, kripto para hizmetlerini sağlayabilecek yeni pazar alanı oluşturmuş oldu.

Birçok ülkede faaliyet gösteren Coinbase, kripto varlık hizmetlerini: 'De Nederlandsche Bank' (DNB) onayı ile birlikte ekosistem ürünlerini Holllanda'da yürütebilecek!


Hollanda’da Düzenleyici Onayı Alan İlk Küresel Borsa Coinbase!


DNB’nin resmi kayıtlarına göre Coinbase, kripto varlık hizmetlerini yürütmek için onay alan en büyük uluslararası borsalardan biri oldu. Bununla birlikte Coinbase Europe Limited ve Coinbase Custody International, DNB'nin halka açık kaydında kripto hizmet sağlayıcıları olarak listelendiği belirtildi. Kara Para Aklamayı Önleme (AML) tarafından denetlenecek.


Coinbase, "Borsanın kripto hizmetleri DNB tarafından ihtiyatlı denetime tabi değil" ifadelerini kullandı!Dünya genelinde kripto varlık hizmetlerinin düzenlemeleri ile ilgili net bir durum söz konusu olmamakla beraber ekosistem içinde çalışmalar yürüten ülkeler ve şirketler, faaliyetlerini büyütebilmek adına anlaşmalar yapmaya devam ediyor!

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page