top of page

TIMESTAMP: Büyük Bir Kripto Etkinlik Geliyor!


Asya'nın önde gelen kripto medyası COINTIME tarafından düzenlenen TimesTamp İstanbul’da!
COINTIME, Singapur merkezli bir medya şirketi olarak, 9 Kasım 2023 tarihinde İstanbul'da gerçekleştirilecek olan ilk "TIMESTAMP Yatırımcılar Gecesi" etkinliğini düzenleyeceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! CoinTalks olarak yeni stratejik medya ortağı olduğumuzu duyurmaktan gurur duyuyoruz.TIMESTAMP, Asya'nın önde gelen kripto medyası COINTIME ve endüstri içinden birçok partner tarafından düzenlenen büyük bir kripto endüstri etkinliğidir. Bu heyecan verici etkinlik, dünya genelinde blockchain teknolojisinin aktif olarak geliştiği şehirlerde yıllık olarak düzenlenmektedir.


TIMESTAMP: Büyük Bir Kripto Etkinlik Geliyor!


İstanbul Endüstri Merkezi Haline Geliyor!


TIMESTAMP Konferansı,iş birliği ruhuyla tasarlanarak endüstri gelişim fırsatları hakkında aktif olarak tartışabilecekler alan yaratacak!

Geliştiriciler, düzenleyiciler, yatırım kurumları ve medya ortakları aynı çatıda! Endstrinin geleceği, Web3, girişimcilik gibi her alanda konuşma ve bilgi paylaşılacak, kendi endüstri perspektiflerini paylaşma fırsatı da yakalanacak!


TimesTamp:

Orta Doğu ve dünya genelinden kripto uygulayıcılarının anlamlı tartışmalar ve fikir alışverişlerine katılabileceği açık bir platform sağlamaktır.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi ve güncellemeler için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CryptoFemale topluluğu ''TIMESTAMP''etkinliğinin co-host'u olarak yer almaktadır. 

Kayıt oluştururken referans numarasını CryptoFemale ya da CF yazmanız yeterli!


https://timestamp.cointime.ai/istanbul/apply


https://timestamp.cointime.ai/istanbul

bottom of page