top of page

Utilify ve ikas İş Birliğiyle Türkiye Basketbol Ligi'nde NFT Devrimi!


Utilify ve ikas İş Birliğiyle Türkiye Basketbol Ligi'nde NFT Devrimi: #ikasNFTLegends Projesi Sahada!
Utilify ve ikas'ın Yenilikçi İş Birliği - #ikasNFTLegends Projesi!


Utilify, blokzincir tabanlı müşteri etkileşimi girişimi, başarılı markaların e-ticaret altyapısı ikas ile güçlerini birleştirdi. Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nde gerçekleşen heyecan verici #ikasNFTLegends projesi, lig tarihinde bir ilki temsil ediyor!


Sahada NFT Devrimi!


ikas, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nde başlattığı #ikasNFTLegends projesiyle spor dünyasında çığır açarak sahalarda devrim yaratıyor!


Bu yenilikçi girişim, her basketbol maçı için özel olarak oluşturulan dijital hatıralar (NFT) sunarak, taraftarlara eşsiz bir deneyim yaşatma fırsatı sunuyor! Sahadaki LED ekranlardaki kare kodlar aracılığıyla sunulan bu dijital koleksiyonlar, ikas ve iş ortaklarının özel indirimlere erişim fırsatı sunarken, yeniden satışa sunulamayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Proje, sporun geleceğine yön verirken, marka ile taraftarlar arasındaki etkileşim ve bağı güçlendirmeyi hedeflemektedir. Yakın zaman içerisinde;puan sistemi, liderlik tabloları ve ödül pazaryeri de devreye alınacağını böylelikle taraftarların biriktirdikleri kartlarla büyük ödülleri kazanma şansını elde edecekler.


Utilify, ikas'ın bu projede teknolojik ortağı olarak, taraftarların maç anılarını blok zincirine taşıyor.


Taraftarların maç anılarını blok zincire taşıyan Utilify, daha önce Türk Hava Yolları ile UEFA Champions League finali 2023'te Hatıra NFT altyapısıyla çalışmalar yürütmüştür. 

Utilify tecrübesini ikas'la Genişletiyor!


Utilify, e-posta ile NFT talep etme kolaylığı ve kampanya embed özelliği gibi sunduğu özelliklerle, kullanıcı deneyimini basitleştirirken, Chiliz ile gerçekleştirdiği entegrasyon sayesinde tüm NFT ve ödül NFT'lerini sorunsuz bir şekilde spor odaklı bir zincirde sunmaktadır.

Utilify'ın kurucu ortağı Bertuğ Oymak, iş birliğinin önemine dikkat çekti!


"2023 2. çeyreğinde ''Kolay Değil" ekibiyle başlayan yolculuğumuz, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi Ana Sponsoru ikas için #ikasNFTLegends projesinde yeni bir zirveye ulaştı. Utilify olarak, bu projede teknolojik altyapıyı sağlamanın yanı sıra, kullanıcı deneyimini basitleştiren yenilikçi çözümler sunduk. Blok zincir tabanlı sadakat programları inşa ederken, sadece teknolojiye değil, topluluk oluştururken sahiplik ile güçlenen marka-müşteri duygusal bağına odaklanıyoruz. ikas ile işbirliğimiz, bu yolda attığımız önemli bir adım. Bu iş birlikleri sayesinde, taraftarlara unutulmaz maç anıları sunarak, marka ve taraftarlar arasında güçlü bir duygusal bağ kurmayı, markaların sponsorluklarını maksimum verimlilikle kullanmalarını hedefliyoruz."

ifadesini kullandı.


Utilify Hakkında: Utilify, markaların kendi topluluklarını NFT'ler aracılığıyla inşa etmelerine yardımcı olan bir müşteri etkileşim SaaS girişimi. Utilify, tüm işlemleri blok zinciri üzerinde gerçekleştirerek, markaların mevcut pazarlama araçlarıyla senkronize çalışır. 150'den fazla marka ile iş birliği yapan şirket, markalara sadakat programları, bilet çözümleri ve sertifikalar sunarak Web3 deneyimini kolaylaştırıyor.

Kaynaklar:

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page