top of page

Web3 Developer Summit 7 Ocak tarihinde İstanbul'da

Türkiye’nin ilk geliştiricilere özel etkinliği olacak Web3 Developer Summit 2023, İstanbul Kültür Üniversitesi - Tasarım Fabrikasının İçerik Ortaklığı ile kapılarını açıyor.


Web3 Developer Summit, 1000 kişilik oditoryumda yapılacak etkinlikte, “Deneyim Paylaşımı” ana teması ile blockchain üzerinde uygulama geliştiren kişi ve kuruluşlar yaşadıkları deneyim ve kariyer fırsatlarını anlatma imkanı bulacak


Etkinlik Web3 dünyasına giriş yapmak isteyen ancak başlangıç noktası konusunda tereddüt yaşayan geliştirici, tasarımcı ve dijital marketing uzmanları için bir kamp havasında tasarlanma üzerine oluşturulmuş olup, ulusal ve uluslararası projelerde deneyim kazanmış panelistler sektörü anlama noktasında ziyaretçilere yeni kapılar açacak.


Panel ve workshoplardan oluşacak etkinlikte oditoryumda paneller ile deneyim paylaşımı ve networking imkanı sunulurken Tasarım Fabrikası alanında da workshoplar düzenlenecek.Paneller


Devcon Paneli

Ethereum ekosisteminin her yıl farklı bir ülkede bir araya gelmesini sağlayan bir etkinlik olan Devcon’a bu yıl ülkemizden katılan birbirinden değerli panelistler, Devcon’un nabzını tutuyor olacak!


dApp Paneli

Uygulamaların yeni evrimi olan dApp’ler konusunda proje geliştirme, teknik gereklilikler ve marketing süreçleri masaya yatırılacak!


Gaming Paneli

Türkiye, oyun ekosistemindeki sahip olduğu kültür ve teknik yeteneğini on-chain projelere taşıyan stüdyoların deneyimlerini ziyaretçilerle paylaşılacak. Sonraki 1 Milyon kullanıcının Web3’e giriş kapısı olarak görülen oyun sektörünün blockchain ile değişen dinamikleri vurgulanacak!


Kariyer Paneli

Web3 herkes için yeni bir kariyer alanı. Bunu başarmış, kariyer yolunu bu alanda çizmiş panelistler izleyicilere geçtikleri yolun izini anlatacaklar. Etkinliğin stratejik partnerlerinden Patika.dev ise kullacılara eğitim olanaklarını ve yaşadıkları süreçleri paylaşıyor olacak!


Hukuk Paneli

“Code is Law”. Yazılan Smart Contract’lar için kullanılan bir tanımdır. Girişimci ve developerların geliştirdikleri projelerde 3.taraf yerine geçmenin getirdiği sorumlulukların hukuksal karşılıklarına ve dünyadaki “code” regülasyonlarına değinilecek, alanında ilk panellerden biri ziyaretçilerini bekliyor.


NFT Paneli

Son bir yılın hype başlıklarından ve Web3’ün sahiplik teknolojisi NFT’ ye her yönü ile değinilecek bir panel katılımcılarını bekliyor.


DAO Paneli

Uluslararası DAO projelerinde yer almış katılımcılar ile belki de Web3’ ün en büyük devrimlerinden biri olan DAO’ lara derinlemesine bir dalış paneli olacak.


Developer Paneli

Web3’ün geliştiriciler için ortaya koyduğu dünyanın konuşulacağı bu panelde ana odak noktası yeni teknolojiler ve yazılım geliştirme sürecine sunduğu katkılar


Workshoplar

White Paper Nasıl Yazılır?
Her Web3 projesinin yol haritası olan White paper yazma sürecinin uygulamalı anlatılacağı bir workshop katılımcıları bekliyor olacak!
Solidity

EVM tabanlı blockchainler için kullanılan Solidity diline kısa bir bakış atılarak soruların yanıtlanacağı workshop katılımcılarını bekliyor.
Rust / Solana

Günümüzün parlayan geliştirme dili Rust ve Solana üzerinde kullanımının anlatılacağı, soruların cevap bulacağı bir workshop olacak.

ZK Rolluplar & Layer2

Geleceğin blockchain teknolojisi zero knowledge kavramı ve layer2 çözümleri üzerine dolu dolu bir workshop


Birbirinden değerli konuşmacıların yer alacağı bu özel etkinliğe şimdiden yerinizi ayırtmayı unutmayın!


Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page